साइप्रसमा ‘छ माया छपक्कै’ संगै ‘कबड्डी कबड्डी कबड्डी’

शेयर गर्नुहोस्

साइप्रस नेपाल

५ डिसेम्बर / लिमासोल

नेपाली सिनेमा क्षेत्रमा व्यवसायिक रुपमा सफल चलचित्र ‘छ माया छपक्कै’ ले राजधानी निकोसियामा भव्य सफलता हात पारे पछि अब लिमासोलमा पनि प्रदर्शनीको तयारी गरेको छ। यधपी जनवरी हुने भने पनि प्रदर्शनी मिति भने तय भै सकेको छैन। एस एम इभेन्ट एण्ड इन्टरटेनमेन्टले ओभरसिज राइट्स लिएर साइप्रसका नेपाली चलचित्र प्रेमी माझ ल्याएको हो। हिन्दि र अंग्रेजी चलचित्र हेर्ने बानि परेका हामी नेपाली दर्शकलाई नेपाली चलचित्र मनोरन्जनात्मक, उत्कृस्ट र सुपर हिट बन्छ भन्ने मानसिकता को विकास गर्न यी चलचित्र काफी देखिन्छन।

‘छ माया छपक्कै’ ले निकोसियामा दर्शकको भरपुर माया पाए पछि प्रफुल्ल हुदै एस एम इभेन्ट एण्ड इन्टरटेनमेन्टका प्रवन्ध निर्देशक द्वय प्रदिप प्रजापति र सुभास मल्लले अर्को सुपरहिट चलचित्र ‘कबड्डी कबड्डी कबड्डी’ पनि आगामी डिसेम्बर १५ मा प्रदर्शन हुने पक्का भएको जानकारी दिए । पान्थियोन आर्ट सिनेमा हलमा दिउँसो २ बजे बाट प्रदर्शन हुने चलचित्र को टिकट दर ७ युरो राखिएको छ। ‘छ माया छपक्कै लाई जस्तै यस चलचित्रलाई पनि भरपुर माया दिनु हुने छ भन्ने मा विश्वस्त छु ‘ मल्लले भन्नु भयो। दर्शक तथा समीक्षकबाट उत्कृष्ट प्रतिक्रिया पाउन सफल चलचित्रले भरपुर मनोरंजन दिने मल्लले दावी गर्नु भयो।

‘कबड्डी कबड्डी कबड्डी को ट्रेलर

भिजिट नेपाल २०२० लाई सफल बनाउन नेपाली चलचित्रको पनि ठुलो भूमिका रहने भन्दै नेपाली संगै युरोपियन दर्शकलाई हल सम्म लिएर आउँन सके नेपालमा युरोपेली पर्यटकको संख्यामा प्रत्यक्ष / अप्रत्यक्ष रुपमा राम्रो प्रभाव पर्न सक्ने अनुमान गरिएको इन्टरटेनमेन्टले बताएको छ। नयाँ चलचित्र रिलिज हुने बितिक्कै साइर्प्रसमा पनि प्रदर्शनीमा आउने सुभास मल्लले जानकारी दिनु भयो।

चलचित्र ‘कबड्डी कबड्डी कबड्डी’मा दयाहाङ राई, उपासना सिंह ठकुरी, रिस्मा गुरुङ, बुद्धी तामाङ, बिजय बराल, कर्मा शाक्य, विल्सन विक्रम राई लगायत कलाकारको अभिनय छ ।

शेयर गर्नुहोस्
हाम्रो अफिसियल पेज फलो गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *