(अपडेट )शुक्रबार ९४ मा कोरोना संक्रमण पुस्टि, ३ नेपाली मा कोरोना देखियो

शेयर गर्नुहोस्

१६ अक्टोबर २०२०

साइप्रसको स्वास्थ्य मन्त्रालयले शुक्रबार साँझ दिएको जानकारी मा ९४ मा कोरोना संक्रमण पुस्टि भएको बताएको छ। पछिल्लो २४ घन्टामा गरिएको ३०८४ परिक्षणमा ९४ केस मा कोभिड १९ पाइएको हो। ताजा आंकडा अनुसार आज सम्म को कोरोना संक्रमित को संख्या २३७९ पुगेको छ।

साइप्रस नेपाल डट कम लाइ प्राप्त जानकारी अनुसार ३ जना नेपाली मा कोरोना संक्रमण देखिएको छ। १ जना लार्नाका सिटि र अन्य २ जना निकोसियामा बस्ने नेपाली मा कोरोना पुस्टि भएको हो। ३ जना अहिले आइसोलेसनमा स्थिर अवस्थामा रहेका छन्। कोरोनाको दोस्रो लहरमा संक्रमण तिव्र रुपमा फैलिरहेको छ। आफ्नो सुरक्षा गर्नु तपाइको जिम्मेवारी हो त्यसैले बन्द स्थानमा मास्क प्रयोग निरन्तर गरौ। हात धोई राखौ, सेनेटाइजर प्रयोग गरि सुरक्षित रहनुस्।

यो पनि पढ्नुहोस् : स्थानीय तहमा लकडाउन वा प्रतिबन्ध लाग्न सक्ने संकेत

शेयर गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *