लिमासोलमा हिंसात्मक प्रदर्शन,प्रहरीको गाडी जलाइयो (फोटो भिडियो सहित )

शेयर गर्नुहोस्

२८ अक्टोबर २०२०

लिमासोलामा बुधबार राति भएको प्रदर्शनले उग्र रुप लिए पछि पार्किङ्ग गरि राखिएका गाडी निशानामा परे। सरकारले लागु गरेको कोरोना सम्बन्धी नियम र भ्रस्टाचार देखि रुस्ट सयौका संख्यामा सडक मा उत्रिएका प्रदर्शनकारीले नाराबाजी गरेका थिए। प्रदर्शनकारीले फोहोरका डब्बा फ्याके, ढुंगा मुडा गरे भने पार्किङ्ग गरि राखेका गाडी तोडफोड गरेका थिए। मोलोस को पार्किङ्ग एरियामा गस्तीमा रहेल्को प्रहरी गाडी समेत प्रदर्शनकारीले जलाइदिए। घटनामा ४ प्रहरी घाइते भएको बताइएको छ। अहिले स्थिति नियन्त्रणमा आइसकेको छ भने प्रहरीको बाक्लो उपस्थिति रहेको स्थानिय मिडियाले जनाएका छन्। स्थानीय मिडियाले प्रकाशन गरेका तस्बिर र भिडियो हेर्नुहोस।

credit cyprus-mail
credit : cyprus times
credit : cyprus times
शेयर गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *