साइप्रस न्युज

साइप्रसमा अध्यनरत एक नेपाली विद्यार्थीले गरे आत्महत्या

शेयर गर्नुहोस्

०५/नोभेम्बर २०२०

अध्यनको लागि साइप्रस आईपुगेका एक नेपाली विद्यार्थीले आत्महत्या गरेका छन्। हिजो वुधबार निकोसियामा आफ्नै अपार्टमेन्टमा झुन्डिएर आत्म हत्या गरेको प्रहरीले जनाएको छ। मृतक २१ वर्षीय रोशन अधिकारी रहेको पुस्टि भएको छ। कास्की जिल्ला पोखरा घर भै हाल निकोसियाको स्ट्रोभोलोस मा बस्दै आएका अधिकारी सिटि युनिटि कलेजमा अध्ययनरत थिए। गत वर्ष अक्टोबरमा साइप्रस आएका उनि आफ्ना काकाको छोराहरु संगै बस्दै आएका थिए।

suicide nepali student in cyprus

प्राप्त जानकारी अनुसार काम नपाउनाले डिप्रेसन रहेकाले आत्महत्या गरेको हुन सक्ने नजिकका साथिहरुले बताएका छन्। बुधबार बिहान करिब १०.३० बजे झुण्डिएको अवस्थामा रुमका साथीहरुले फेला पारेको प्रहरी रिपोर्टमा उल्लेख छ।

गत सेप्टेम्बर मा काभ्रे घर भै लार्नाका मा चौध महिना देखि घरेलु कामदारको रुपमा कार्यरत ४४ वर्शिय मिना तामाङ ले पनि आत्महत्या गरेकी थिइन्।  

शेयर गर्नुहोस्

Samim Desk

समिम मियाँ, लामो समय देखि साइप्रसका विभिन्न गतिविधि बारे अपडेट गर्दै आइरहनु भएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *