साइप्रस न्युज

साईप्रसमा मृतकको सख्यां १० पुग्यो ३६ जना नया बिरामीहरु, उत्तरी साईप्रसमा ४ नया विरामी

शेयर गर्नुहोस्

२० चैत २०७६ युरोप साईप्रस । विश्वमहामरी कोरोना भाईरसबाट साईप्रसमा आज बिहिवार थप एक जनाको मृत्यु भएको छ भने ३६ जना नया संक्रमित बिरामी फेला परेका छन । आज एक लिमासोल सहरकी महिलाको मृत्यु भएको छ र योसगै यहा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेहरुको सख्यां १० पुगेको छ भने जम्मा संक्रमितहरुको सख्यां ३५६ जना रहेको स्वास्थ्य मन्त्रालयलार्इ उदृत गर्दै यहाका सचांर माध्यमहरुले जनाएका छन । हिजोको तुलनामा आज ३६ जना विरामी भेटिए पनि यो सख्यां हाम्रो लागि ठुलो हो भन्दै यहा रहेका सबै नागरिकहरुले सरकारले गरेको हरेक गतिविधिलाई सहयोग गर्नुपर्ने सरकारका प्रतिनिधि कोस्त्रीकीस्को भनाई छ ।

उता उत्तरी साईप्रसमा आज चार नया कोरोना संक्रमित बिरामी भेटिएका छन । यो सगै उत्तरी साईप्रसमा विरामीहरुको संख्या ८१ जना भएकोर मृतकको संख्या २ पुगेको छ ।

शेयर गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *