मंगलबार १४ जनामा कोरोना संक्रमण

शेयर गर्नुहोस्

२५ अगस्ट २०२०
साइप्रसको स्वास्थ्य मन्त्रालयले आज थप १४ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको जानकारी दिएको छ। मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घन्टामा गरिएको २७६९ नमुना परिक्षण बाट १४ जनामा कोभिड १९ पोजेटिभ देखिएको हो । सरकारी र विभिन्न प्राइभेट प्रयोगशाला मा टेस्टहरु गरिएका थिए । एयरपोर्ट बाट १४१५ नमुना संकलन गरिएको मा दुई जनामा नतिजा पोजेटिभ देखियो भने जेनेरल हस्पिटलको माइक्रो बायोलोजी ल्याबबाट १११ नमुना लिइएको थियो जसबाट एक मा कोरोना भाइरस भएको पुष्टि भएको हो ।

त्यस्तै “कन्ट्याक्ट ट्रेसिङ” मार्फत १६४ जनामा टेस्ट गर्दा पाँच जनामा कोभिड १९ पोजेटिभ देखियो भने ८५९ जनाले स्वइच्छाले चेक गराउदा ५ जनामा कोरोना पोजेटिभ भेटिएको थियो । आज को तथ्यांक संगै सन्क्रमितको संख्या १४७४ पुगेको छ।

शेयर गर्नुहोस्

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *